HAN TEL SANDALYE - HAKKIMIZDA

Firmamız 2017 yılında kurulmuştur. tel sandalye, penyez sandalye, masa ayak, firkete ayak, pota masa ayak, penyes sandalye, tel masa ayak gibi ürünlerin imalatını, parakende ve toptan satışını yapmaktadır. İstikrarlı ve azimli çalışması ile kaliteden ve güvenilirliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan Han Sandalye; günlük 100 adet penyez sandalye, 200 adet tel sandalye üretim kapasitesine sahiptir.


Penyez KaynakPenyez Sandalye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
1 - Kaynakları temiz ve düzgün olmalı. Malesef günümüzde üreticiler işçi maliyetlerinden de kısmak suretiyle usta kaynakçı çalıştırmamakta, asgari ücretle normal bir çalışan eleman alıp, o elemana kaynak yaptırmaktadır. Saçaklı, pis bir kaynaklı ürün tüketicilere sunulmaktadır. Gelişi güzel ucuz yollu boş kaynak yapılmaktadır. Kaynak makinası ile 2 tıs yapıp bıramaktadırlar ve zamanla kaynatılmış yerlerinden kopabilmektedir sandalyeler. Bizde ise usta kaynakçılar sandalyeleri imal etmekte, dolu dolu kaynatılmış iskeletli ve temiz kaynaklı ürünler elinize ulaşmaktadır.
2 - Kulakları kıytıksız temiz kesilmiş olmalı. Çoğu penyez imalatcısı sopaların takıldığı kulakları veya metal kolları keserken jet taşıyla kesmektedir. Bizler rovelver otomat kullanmaktayız. Bu sayede aynı ölçülerde temiz bir kulak veya metal kollu penyez imal etmekteyiz.

Penyez Kulak Penyez Sandalye Süngeri3 - Kaliteli malezemeler kullanılmalıdır. Maalesef üreticiler günümüz şartlarında rekabet edip ucuza ürün satabilmek için malzeme maliyetlerinden de tabiri caizse çalmaktadır. Kiloluk sünger, kalitesiz kumaş kullanılmaktadır. Bizlere müşterilerimize gri 22 dns sertlikte plaka süngerden imal edilmiş 3 cm kalınlığından döşeme yapmaktayız ve orta kalite deri veya kumaş kullanmaktayız.
Saygılarımızla...
HAN TEL SANDALYE

  KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

HS05 - Ahşap Kollu Penyez

350 ₺

HS06M75 - 75 Lik Metal Kollu Bar Penyez

500 ₺

HS11 - Penyez Bank

900 ₺

HS05T - Ahşap Kollu Turuncu Penyez

350 ₺
2017 - © Tüm hakları saklıdır. Designed by ATA